Casual look

Casual look

Wygodnie i praktycznie, ale z klasą, tym dla mnie jest casual look. Myśląc o kolejnej stylizacji chciałam, żeby była prosta – z wykorzystaniem codziennych elementów lecz jednocześnie podkreślona dodatkami, które sprawią, że będzie bardziej wyrazista.

Mamy tutaj naszą bazę, którą stanowią: biały lekko oversize’owy golf, jeansy o kroju mom fit i czarny długi płaszcz. To dodatki pełnią tutaj główną rolę i nadają naszej stylizacji charakteru. Czarny pasek z charakterystyczną klamrą, botki skarpetkowe (mega wygodne!) i brązowa torebka ze złotym łańcuszkiem. Niby prosto, a jednak wyjątkowo.

Zdecydowanie jestem zwolenniczką takich rozwiązań modowych, gdzie elementy potoczne, codzienne łączymy z czymś bardziej charakterystycznym i nietypowym. Proste rozwiązania są najlepsze i w modzie sprawdza się to zawsze.

Przed wyjazdem na zdjęcia postanowiłam nagrać film na YouTube – coś w rodzaju Get ready with me. Jeśli macie chęć zobaczyć jak się przygotowywałam to zapraszam – FILM.

Dajcie znać czy podoba Wam się taka stylizacja i czy też łączycie elementy powszednie z bardziej eleganckimi i czym dla Was jest casual look 😊

Casual look
Casual look
Casual look
Casual look
Casual look

Golf – Reserved

Spodnie – Born2be

Płaszcz – H&M

Pasek – Pinko

Buty – CzasnaButy

Torebka – Mursa

Wpis utworzony 39

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane wpisy

Zacznij wpisywać frazę wyszukiwania powyżej a następnie wciśnij ENTER. Aby anulować wybierz ESC.

Wróć na górę

Pin It on Pinterest