Dom

Dodatki w domu: osłonki na kaktusy

Zmotywowałam się i znalazłam odpowiednie osłonki na moje kaktusy 🤩 Nie było łatwo, bo przede wszystkim każda miała być inna, i co najważniejsze, pasować do kaktusów. Takie drobne dodatki w domu naprawdę potrafią zdziałać cuda i wypełnić wnętrze, dlatego uważam, że warto poszukać chwilę dłużej i znaleźć coś nietuzinkowego.

Wszystkie udało mi się dostać w sklepach internetowych, więc musiałam tylko cierpliwie poczekać na dostawy. Ostateczny efekt bardzo mi się podoba, ciekawa jestem czy Wam również? 🤔

Pierwsza osłonka to kosz do przechowywania z H&M. W zasadzie nie jest to jego docelowe przeznaczenie, ale bardzo podobają mi się takie kosze wykorzystane jako osłonki na rośliny. Jego naturalny wygląd pasuje do każdego wnętrza, a frędzelki dodają mu oryginalności.

Drugą osłonkę również zamówiłam z H&M. Jest ona wykonana z drewna mangowca. Wygląda bardzo estetycznie, elegancko i moim zdaniem idealnie pasuje do kaktusów.

Ostatnią doniczkę kupiłam w Castoramie. Bardzo mi się spodobała. Lubię taki efekt “betonu”, tutaj trochę w kierunku lastryko. Okazała się lekko za duża, ale chcę aby docelowo ten kaktus stał na podłodze, więc mam nadzieję, że szybko urośnie i wtedy już będzie idealnie 🙂

Jest dostępna w 3 kolorach, zamówiłam jeszcze jasnoszarą do sypialni.

Kosz z frędzlami – H&M

Drewniana osłonka – H&M

Doniczka grafitowa – CASTORAMA

Wpis utworzony 42

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy

Zacznij wpisywać frazę wyszukiwania powyżej a następnie wciśnij ENTER. Aby anulować wybierz ESC.

Wróć na górę

Pin It on Pinterest