Niecodzienne połączenie

Niecodzienne połączenie – marynarka, crop top i spodnie dresowe

Wiosna za pasem i choć kwiecień zaczął się zimowo, to mam nadzieję, że teraz będzie już coraz cieplej 🌞 W związku z tym zaczęłam przygotowania swojej szafy na sezon wiosenny. Już od kilku miesięcy prym wiodą połączenia dużych marynarek z crop topami pod spodem. Przyznam, że początkowo nie do końca byłam przekonana do tego zestawienia, zwłaszcza że dla mnie jest to dosyć nietypowa kompozycja. Pomyślałam – czemu jednak nie spróbować? I dzięki temu powstał u mnie pomysł na niecodzienne połączenie – marynarka, crop top i spodnie dresowe. Dla mnie stylizacja okazała się hitem i prócz tego, że wygląda świetnie to jeszcze jest mega wygodna!

Sportowo-eleganckie połączenia już od wielu lat są trendem i choć mogą wzbudzać mieszane odczucia, przy odpowiednim doborze elementów stylizacji prezentują się naprawdę dobrze. Śmietankowe spodnie dresowe połączyłam z dużą miętową/zieloną marynarką o dłuższym kroju i czarnym crop topem pod spodem. Do całości świetnie dopasowały się klasyczne Adidas Superstar (moje ulubione) i karmelowa torebka oraz duży pozłacany łańcuch na szyi.

Niecodzienne połączenie
Niecodzienne połączenie
Niecodzienne połączenie
Niecodzienne połączenie
Niecodzienne połączenie

Jeśli chcecie zobaczyć inne moje propozycje na wiosenne stylizacje to zapraszam na mój kanał, gdzie ostatnio pojawił się mój wiosenny LOOKBOOK 🦋

Marynarka – ZARA

Crop top – ZARA

Spodnie – H&M

Buty – ADIDAS

Torebka – Deezee

Wpis utworzony 39

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane wpisy

Zacznij wpisywać frazę wyszukiwania powyżej a następnie wciśnij ENTER. Aby anulować wybierz ESC.

Wróć na górę

Pin It on Pinterest